KWIETNIKI MAKRAMY – wiszące kwietniki ze sznurka bawełnianego.


Mamy idealne rozwiązanie dla osób uwielbiających rośliny, a które nie posiadają już miejsca w swojej przestrzeni mieszkalnej na przechowywanie roślin. Jeśli brakuje Wam już miejsca na parapetach, meblach, półkach a pragniecie zakupić kolejną roślinę, bądź chcielibyście wyeksponować ulubioną roślinę we własnym wnętrzu tak by stała się jego bohaterem – SBNDesign proponuje Wam kwietniki MAKRAMY.
Kwietniki Makramy to powrót mody z lat 90. Teraz idealnie wpisują się w wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, skandynawskim, rustykalnym, ale będą one pasować do każdej przestrzeni niezależnie w jakim stylu jest urządzona.

Ciekawe sploty Makram przykuwają wzrok!

Ciekawe sploty Makram przykuwają wzrok!

Nasza przygoda z Makramami zaczęła się dość specyficznie bo od alergii. Z tego powodu zmuszona byłam zrezygnować z wszelkich zasłon, firan w oknach które utrzymują kurz. Przeszklenia stały się strasznie puste, a przez to że widok za oknem nie jest zbyt atrakcyjny chciałam je jakoś udekorować. Jako że jestem zakochana w roślinach i mamy ich we wnętrzu dość sporo, a miejsca niestety mało, wymyśliłam że powieszę w dużych balkonowych przeszkleniach Kwietniki z tymi roślinami. Tak właśnie powstały pierwsze kwietniki. Do kwietników pasują wszystkie rośliny nie tylko te zwisające, idealnie komponują się np. z różnymi odmianami paproci, bluszczów, storczyków.

Kwietniki makramy są też bezpieczne

Jako że ostatnio panuje trend we wnętrzach na tzw. Urbanjungle – miejska dżungla itp. otaczanie się dużą ilością roślinności we wnętrzu, postanowiłam wprowadzić kwietniki do sprzedaży.
Kwietniki Makramy SBNDesign to ciekawe rozwiązanie dla osób, które pragną wprowadzić również wielopoziomowość w swojej mieszkaniowej dżungli. Masz kota, psa który nie daje spokoju ulubionej paproci, bądź małe dziecko, które skubie każdy nowo wypuszczony listek bo bawi się w florystę? Jest na to rozwiązanie, wystarczy przenieść roślinę na wyższy poziom – uzyskasz to dzięki naszym MAKRAMOM.

Kwietniki Makramy SBNDesign mogą zastąpić firany w oknach

Kwietniki Makramy SBNDesign mogą zastąpić firany w oknach

W dziedzinie Makramy i splotów jestem samoukiem. Kwietniki Makramy SBNDesign wykonuję 100% ręcznie ze sznurka bawełnianego. W swoich kwietnikach łączę różne sploty by finalnie uzyskać ciekawy wzór kwietnika. Kwietniki Makramy pozwalają na dopasowanie wymiarów pod indywidualne wytyczne klienta. Niektóre z naszych makram dodatkowo wzbogacone wizualnie zostały w dodatki dekoracyjne, takie jak metalowe złote rurki. Sznurek wzbogacony w taki dodatek w połączeniu z zielenią roślin pięknie kontrastuje i dodatkowo przyciąga wzrok. Jako że sznurki bawełniane występują w szerokiej gamie kolorystycznej, jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym zamówieniom od klientów. Jeśli zatem marzy Ci się kwietnik Makrama w kolorze różu bądź żółtym śmiało pisz do Nas! Wykonamy go dla Ciebie na zamówienie! Dostosowując długość kwietnika do Twoich potrzeb.

Kwietnik Makrama wizualnie sama w sobie może ozdobić wnętrze

Kwietnik Makrama wizualnie sama w sobie może ozdobić wnętrze

Kwietniki do ogrodów i wnętrz

Nasze Kwietniki Makramy idealnie wpisują się w panujące trendy we wnętrzach, ale również idealnie sprawdzą się do ogrodów. Wykonane są bowiem z naturalnego sznurka bawełnianego, wyplatane na drewnianym bądź metalowym uchwycie. Nawet jeśli kwietnik się zabrudzi, śmiało możemy go wyprać w temp. 30 stopni, tak by odświeżyć jego wygląd. Jeśli zatem marzysz o ogrodzie, a nie masz do tego warunków, bądź mieszkasz w mieszkaniu z małym balkonem nic straconego! Stwórz swój własny wiszący ogród! Różne długości kwietników dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb pozwolą na stworzenie wielopoziomowego ogrodu, który wraz z wzrostem roślin będzie można regulować.
Kwietniki Makramy SBNDesign to dodatek wnętrzarski który w zestawieniu z rośliną w łatwy sposób odmieni i odświeży wygląd każdej przestrzeni mieszkalnej. Zapraszamy zatem na nasz sklep internetowy gdzie w zakładce DO DOMU możecie znaleźć przykładowe kwietniki MAKRAMY.

Oryginalny Kwietnik Makrama SBNDesign wypleciony na drewnianym patyku

Oryginalny Kwietnik Makrama SBNDesign wypleciony na drewnianym patyku