KWIETNIKI LOFT


Co charakteryzuje każde stylowe wnętrze?

Przede wszystkim gustowne dodatki. Dodatki, które sprawiają, że każda przestrzeń zyskuje szyk i elegancje. Co warto wprowadzić do swojego wnętrza by zyskało one te cechy? My wiemy! Nigdy nie wychodzący z mody minimalizm i klasykę. Kwietniki loft będą zatem idealnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia, niezależnie czy to kuchnia czy sypialnia. SBNDesign tworzenie prostych, a zarazem gustownych dodatków opanowało do perfekcji. Coraz chętniej wybieracie państwo nasze kwietniki i właśnie dlatego jesteśmy coraz bardziej kreatywni i tworzymy z nasze dodatki z coraz to większą pasją i zaangażowaniem.

kwietniki loft zdjęcie

 

Wszystkie kwietniki loft wykonujemy ręcznie z ogromną starannością i dokładnością.

Dodatkowo każdy nasz klient może mieć pewność, że wszystkie wykonane u nas półki wyprodukowane zostały w 100% w Polsce i z solidnych polskich materiałów. Kwietnik loft idealnie będzie współgrać z pozostałym wyposażeniem każdego mieszkania, niezależnie od sposobu jego urządzenia i panującego w nim klimatu. Wszystko dzięki swojej prostocie. To ona zapewnia lekkość i pożądaną funkcjonalność. Kwietniki nie muszą służyć tylko do dekoracji roślin w domach, mogą być one świetną podstawką czy małą półką. Ale nasze loftowe dodatki mogą stanowić również świetną dekorację nie tylko do domów. Mogą być one oryginalnym i ciekawym dodatkiem w biurze, restauracji, studiach urody czy recepcji.

W naszej ofercie mamy ogromny wybór designerskich metalowych kwietników loft do wyboru w wielu wzorach i modelach –

  • stojące,
  • wiszące,
  • ścienne

dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Zastosowanie geometrycznych kształtów pozwala nam na aranżację kreatywnych projektów naszych półek, którym później możemy nadawać niebanalny i elegancki wygląd pasujący do każdego wystroju.

Podczas tworzenia loftowych dodatków jedynym ograniczeniem staje się tylko nasza wyobraźnia.

By jak najlepiej trafić w gusta naszych klientów wprowadziliśmy możliwość tworzenia kwietników na specjalne zamówienie. Nietypowy kolor, kształt lub wielkość – o tym wszystkim każdy zamawiający może zadecydować indywidualnie.

Daj sobie szansę na stworzenie unikatowego wizerunku twojego wnętrza niczym z okładki magazynu.