Kwietniki loft


Idealny dodatek do domu nie istnieje? Nic bardziej mylnego. Przekonaj się sam, jak łatwo znaleźć jest elegancki, a ponadto piękny element wystroju do twojego domu, nawet się z niego nie ruszając. Rodzinna pracownia SBNDesign udowadnia, że gustowne dodatki do domu, to także proste dodatki. Nie potrzeba wiele, by dekoracja stała się modna, stylowa i ponadczasowa. Kwietniki loft inspirowane geometrią to proste, a jednocześnie świetnie wyglądające i prezentujące się dodatki, które potrafią zachwycić każdego i dodać uroku twoim doniczkowym roślinom.

Kwietniki loft – prawdziwa gratka dla fanów minimalizmu!

Styl loft charakteryzujący się delikatnością i minimalizmem to coraz chętniej wybierany sposób projektowania i urządzania domów. Jasne naturalne barwy dają wrażenie, że przestrzeń wydaje się optycznie większa, ale też surowsza. To właśnie dekoracje sprawiają, że wnętrze zyskuje ciepło i przytulność, a także charakter. Kwietniki loft właśnie w takich pomieszczeniach sprawdzają się doskonale. Przede wszystkim idealnie współgrają z reszta wystroju i tworzą z nim jedną wielką całość. Ale czy tylko do takich pomieszczeń pasują kwietniki loftowe? Absolutnie! Loft dzięki swojej subtelnej urodzie prezentuje się obłędnie w każdym domu niezależnie od jego designu. Wprowadzenie takiej formy dekoracji może dawać pożądane wrażenie lekkości i być skuteczną formą unowocześnienia pomieszczenia. Proste, geometryczne kształty zestawione w całość dają efektowną konstrukcję, której wygląd możemy podziwiać każdego dnia.

Nie musimy od razu decydować się na duże kwietniki, warto zacząć od tych mniejszych, sprawdzić czy będą nadawać się do danego pomieszczenia i jak się w nim prezentują. W łazience czy kuchni zdecydowanie lepiej będzie umieścić mniejszą dekorację, by nie zabierać niepotrzebnie miejsca. Za to umieszczając kwietniki w salonie i na tarasie, możemy stworzyć wspaniałe wrażenie przedłużenia salonu.

Kwietnik stojący, wiszący czy ścienny? To już ty zdecydujesz, która wersja podoba ci się bardziej. Posiadamy dekoracje w wielu rozmiarach, modelach i barwach, byś mógł znaleźć najlepszy dla twoich potrzeb. Dlatego wybierz swój ulubiony i daj swoim roślinom nowy wygląd dzięki gustownym kwietnikom loft, które już na stałe zagoszczą w twoim domu.