KWIETNIK WISZĄCY


Znalezienie idealnego dodatku, tak by pasował on do każdego wnętrza może okazać się nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy bardzo nam zależy, by wpasował się on do każdego stylu naszych pomieszczeń. Z doskonałym rozwiązaniem tego problemu pojawiamy się my – rodzinna firma SBNDesign, tworząca kreatywne dodatki do każdego typu wnętrz.

Kwietnik wiszący jako dekoracja

Pomysł na wykorzystanie kwietnika do dekoracji może wydawać się banalny, lecz tak naprawdę to proste dodatki dodają naszym przestrzeniom elegancji i uroku. Kwietnik wiszący to świetny pomysł na wprowadzenie do naszych domów odrobiny prostoty i klasyki. Dzięki swoim kształtom i naturalnym kolorom idealnie wpasowuje się on do każdego z pomieszczeń nie tylko mieszkalnych, ale także komercyjnych. Przykładem może być kwietnik GEO No3, przypominający swoim kształtem łezkę. Gustowny i doskonale pasujący do wszystkich rodzajów kwiatów.

Metalowy kwietnik GEO No3

Metalowy kwietnik GEO No3

W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów naszych dodatków, w różnych kształtach oraz wielkościach. Wszystkie są bardzo proste w zamontowaniu. Metalowy kwietnik jak np. Geo No6 świetnie będzie dekorować umieszczoną w nim zwisającą paproć, posłuży także jako ciekawa i z pewnością elegancka alternatywa dla różnego rodzaju półek czy podstawek na kwiaty, kiedy wszystkie parapety będą już zajęte.

Metalowy kwietnik wiszący GEO No3

Metalowy kwietnik GEO No6

Wprowadzanie figur geometrycznych do wnętrz daje szansę na dodanie im oryginalności i charakteru. Ale przede wszystkim stylu. To właśnie on jest wizytówką naszej firmy. Odkryta w nas pasja do geometrii dostarcza nam wielu pomysłów i kreatywności w tworzeniu designerskich dodatków.

Tworzone w SBNDesign kwietniki to precyzyjnie zaprojektowane i skonstruowane przez nas dodatki. Każdy z nich tworzony jest z mocnych materiałów i jest robiony w 100 % w Polsce. Ogromną uwagę przykładamy do ich staranności i precyzji ich wykonania. U nas każdy klient ma możliwość zaprojektowania swojego własnego wiszącego kwietnika, którego projekt my postaramy się odtworzyć najlepiej jak tylko potrafimy.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i stwórz z nami swój własny stylowy dodatek, który zagości w twoim domu już na stałe!