Kwietnik wiszący


Znalezienie perfekcyjnej dekoracji, tak by pasowała do każdego wnętrza często jest trudnym zadaniem szczególnie, gdy ważne jest dla nas, by nadawała się do wszystkich pomieszczeń w domu bez względu na styl. Rozwiązanie tego problemu mamy my – SBNDesign, czyli internetowy sklep pełny najmodniejszych dodatków do mieszkań.

Kwietnik wiszący – idealny dodatek do mieszkania

Jednym z nich, który pragniemy zaprezentować jest kwietnik. Brzmi banalnie prawda?
Najpewniej zastanawiasz się dlaczego to właśnie kwietnik wiszący powinieneś wybrać. Jest wiele powodów i je poznasz! Przede wszystkim jest on doskonałym sposobem na szybką zmianę w twoim domu. Wprowadzanie figur geometrycznych stało się naszą inspiracją podczas ich projektowania, dzięki czemu dekoracje są proste, a zarazem bardzo efektowne. Jego ponadczasowa forma i kształt nadaje pomieszczeniom charakteru i gustownie odmienia ich design. Ponadto daje Ci miejsce, którego czasem w domach zdarza się brakować. Małe przestrzenie, jak kuchnie i łazienki potrzebują go, dlatego wiszące dekoracje w takich przypadkach są najlepszym wyborem.

Kolejna zaleta kwietnika wiszącego? Wszystkie rośliny bez wyjątku prezentują się w nim rewelacyjnie. Jak na przykład w GEO no.3 przypominającym swoim kształtem łezkę. Zwisające paprocie będą w nim pięknie rosły, a ty możesz podziwiać, jak stylowe stało się twoje mieszkanie. Umieszczone w zaplanowany wcześniej sposób półki na ścianie uwydatnią wszystkie walory estetyczne kwiatów, co też na pewno zrobi ogromne wrażenie na odwiedzających nas gościach, a także przykuje ich uwagę.

Stylowe mieszkanie z SBNDesign

Oferta naszego sklepu internetowego jest zróżnicowana i bogata. Wszystkie dekoracje, które można w niej znaleźć stworzone są z materiałów wysokiej jakości, a ich zamontowanie nie sprawi Ci większych problemów. Wiemy, jak ważna jest dokładność i precyzyjne wykonanie nawet najmniejszych elementów kwietników. Dlatego do konstrukcji każdego z nich wkładamy masę pracy i angażujemy się w stu procentach.
Takie minimalistyczne dodatki to klasyka sama w sobie, dająca naprawdę duże możliwości pomysłowego wykorzystania ich i stworzenia z ich pomocą gustownego i oryginalnego wnętrza.