KWIETNIK ŚCIENNY


Obecnie w niemal każdym mieszkaniu możemy znaleźć rośliny doniczkowe. Sprawiają, że mamy zdrowsze powietrze, nadają wnętrzom trochę natury i kolorów. Ich widok poprawia nam nastrój i dodaje często brakującej nam energii. Zamiast wieszać na ścianie obrazy z namalowanymi kwiatami coraz chętniej wybieramy te żywe, które wspaniale się prezentują, pięknie pachną , ale przede wszystkim wzbogacają sobą każde pomieszczenie. A w czym najlepiej umieścić takie kwiaty, by wyglądały jeszcze wspanialej? Proponujemy wykorzystać do tego świetne, wykonane ręcznie przez nas gustowne ścienne kwietniki o geometrycznych kształtach.

Kwietniki ścienne – świetny dodatek do każdego pomieszczenia

Taki dodatek można zamontować na wybranej ścianie, co za tym idzie możemy doskonale wyeksponować nasze ulubione rośliny. Metalowe kwietniki charakteryzują się bardzo dobrą trwałością i mogą posłużyć nam przez długi czas. Nadają się zarówno do powieszenia wewnątrz domu, ale również na balkonie, tarasie czy po prostu w ogrodzie. Pasują do każdego wystroju i nie zajmują wiele miejsca, przez co możemy ich zamontować kilka w jednym pomieszczeniu i stworzyć wspaniały ścienny ogródek. Taką możliwość daje nam na przykład kwietnik Ruby, na którym możemy umieścić kilka doniczek, ale również użyć go jako drewnianej półki.

Kwietnik ścienny RUBY

Kwietnik ścienny RUBY

Designerskie geometryczne kształty kuszą swoim wyglądem mimo prostoty dając wrażenie nowoczesnego i modnego stylu w każdym wnętrzu. Kwietnik Geo no3 lub Geo No2 Maxi w kształcie koła może być świetnym minimalistycznym akcentem w naszych czterech ścianach.

Dodatkowo taka metalowa podstawka bardzo dobrze sprawdzi się, gdy na nasze rośliny brakuje już miejsca ma parapecie czy półce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele wyjątkowych i niebanalnych kwietników inspirowanych geometrią. Do wyboru w wielu kształtach i wielkościach. Na życzenie klienta tworzymy indywidualne projekty, tak by trafić w każde gusta i pomóc każdemu stworzyć pełne stylu wnętrze. Eleganckie, ręcznie wykonywane w SBNDesign dekoracyjne elementy mogą stanowić naprawdę wyjątkową oprawę dla naszych kwiatów, z pomocą których możemy później tworzyć niezwykłe aranżacje w domu, biurze, restauracji czy gdziekolwiek tylko zechcemy.