KWIETNIK NA ŚCIANĘ


To proste! Umieścić w nim stylowe dodatki, które nie tylko dodadzą pomieszczeniu elegancji, ale za pomocą których będziemy mogli je ożywić i urozmaicić. Kwietniki na ścianę są doskonałym przykładem tego, jak jeden prosty element potrafi zmienić wizerunek nie tylko naszych salonów, sypialni czy łazienek, ale też na przykład restauracji czy biura. Szybki montaż, wytrzymałość, ale przede wszystkim piękny wygląd. Metalowy kwietnik ma wiele zalet i sprawdzi się w każdym miejscu.

Każdy kwietnik na ścianę projektujemy i konstruujemy w małej pracowni, ale za to z ogromną pasją.

Nie boimy się wyzwań, a nienaganny i staranny wygląd wychodzących spod naszej ręki dekoracji jest dowodem, jak dużo uwagi przykładamy do stworzenia każdego dodatku. Tworzone przez nas ręcznie, z materiałów pochodzących w 100 procentach z Polski, kwietniki dodają charakteru i oryginalności każdemu pomieszczeniu. Są doskonałym sposobem na zastąpienie nudnych półek, na których stawiamy doniczki. Umieszczając w nich kwiaty w prosty i gustowny sposób zazieleniamy każdą przestrzeń. Rośliny pięknie się prezentują, my zyskujemy zdrowe i klimatyczne wnętrze, w którym możemy odetchnąć świeżym powietrzem i się zrelaksować.

kwietnik na ściane obrazek

Nie tylko kwietniki na ścianę, ale każdy produkowana u nas dekoracja, charakteryzuje się wspomnianą wcześniej wytrzymałością. Metal, jak również i drewno na których opierają się konstrukcje naszych dodatków po odpowiedniej obróbce jest doskonałym tworzywem do ich budowy. Stają się one bardzo trwałe i służą nam wówczas przez lata. Nie straszna im wilgoć, dlatego spokojnie można lokować je nie tylko we wnętrzach, ale też na tarasach czy balkonach. Takie kwietniki dostępne są w różnych kształtach i kolorach, by jak najlepiej móc dopasować je do konkretnego wystroju pomieszczenia, w jakim będą się one znajdować. Świetnie wyeksponują wszystkie kwiaty i uwidocznią ich piękno. Niezastąpiona geometria, nadająca nowoczesności, ale jednocześnie prostota to przepis na idealny projekt gustownych ozdób.

Podaruj swojej przestrzeni jeszcze więcej stylu z SBNDesign i pozwól się zachwycić.