KWIETNIK LOFT


Minimalistyczny dodatek pasujący do każdego wystroju? Nic prostszego! Z dekoracjami SBNDesign znajdziesz wymarzoną dekorację do twojego mieszkania.

Loft cieszy się ogromną popularnością właśnie ze względu na swoją prostotę i minimalizm. Zagościł on również na stałe w naszej pracowni, a tworzone w tym stylu przez nas dekoracje jakimi są kwietniki to delikatne, klasyczne dodatki, a jednak niezwykle efektownie się prezentujące. Z nimi w szybki sposób pięknie wyeksponujemy ulubione rośliny doniczkowe, dodamy mu dodatkowego charakteru i miejsca, a także nieco surowości, która doda lekkości nie zakłóci wyglądu naszych wnętrz. Materiał jakim jest metal będzie stanowić naturalną oprawę dla kwiatów i komponować się z nimi bez względu na wszystko.

Kwietniki loft – najlepsza dekoracja

Drobny akcent w postaci kwietnika w stylu loftowym odmieni wygląd twojego domu, ale nie tylko, ponieważ taka dekoracja sprawdza się także w pomieszczeniach mieszkalnych, ale i komercyjnych, restauracyjnych, hotelowych i wielu innych. Również na balkonach, tarasach i w przydomowych altankach. Kwiaty pasują do każdej przestrzeni, dlatego właśnie dobrym pomysłem jest podkreślenie ich uroku za pomocą kwietnika. W odpowiedniej oprawie rośliny zawsze wyglądają pięknie, a co więcej, mają pozytywny wpływ na nasz nastrój oraz zdrowie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kwietniki loft nie tylko na jedną, ale także na dwie lub trzy donice. Kwietnik na ścianę TRIPLE może być zatem świetnym pomysłem na ekspozycję zarówno zwisającej paproci, jak i delikatnego fikusa. Z takimi dekoracjami w bardzo łatwy sposób zagospodarujemy wolną przestrzeń, wspaniale ją zazielenimy i ożywimy, ale co najważniejsze dodamy pomieszczeniu jeszcze więcej elegancji i szyku.

kwietniki loft obrazek

Pomysłami na dekoracje do wnętrz pragniemy się dzielić każdego dnia, a równocześnie nieustannie zaskakiwać wszystkich naszą kreatywnością. Podobnie z kwietnikami w stylu loft, które coraz chętniej goszczą w waszych domach i stają się nieodłącznym elementem wyposażenia. I ty znajdź jedyny w swoim rodzaju loftowy kwietnik, który przyciągnie wzrok domowników, ale też i gości.