Kwietnik loft od SBNDesign


Jeśli jesteś na etapie urządzania swoje mieszkania i szukasz do niego bardzo prostego, a zarazem subtelnego dodatku, który uzupełni Twoje wnętrze postaw na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Kwietnik loft to propozycja, którą pokocha każdy amator minimalizmu i prostoty. Dodatek w tej postaci daje nam ogromne możliwości zaaranżowania z jego pomocą dowolnego pomieszczenia.

Kwietnik loft, a stylistyka wnętrza

Często szukając dekoracji do domów zdarza nam się rezygnować z poszczególnych elementów, w obawie, że nie będą one współgrać z ogólnym stylem wnętrza. Z kwietnikami loftowymi nie musisz już rezygnować ze swojego wymarzonego dodatku! A dlaczego? Uniwersalność tego dodatku nie ogranicza się jedynie do możliwości zawieszenia go czy położenia w dowolnym miejscu. To także uniwersalność konstrukcji, która potrafi wpasować się w każdą stylistykę pomieszczenia. Loft zagościł w domach nie tylko osób ceniących sobie minimalizm czy surowy skandynawski wystrój. To także genialny element wyposażenia dla wnętrz w pełni już umeblowanych i bogatych, jak Glamour, Boho czy Hampton. W każdym z nich wyraźnie dostrzec można często delikatne i subtelne dodatki, takie jak właśnie kwietniki. Mogą one nadawać przestrzeni naturalności, nowoczesności, ale także ułatwiać nam zazielenienie domu. Kwietniki w barwach, jak brązy czy czernie, a dodatkowo proste kształty geometryczne potrafią perfekcyjnie dopełnić każde pomieszczenie i stonować nieco jego charakter. Stanowią też przełamanie dla ciężkich i dużych przedmiotów.

Zdrowe wnętrze – zasługa kwietników

Kwietniki nie tylko dekorują nasze mieszkania. Dzięki umieszczanym w nim roślinom nasze powietrze się oczyszcza, oczy odpoczywają, a my możemy się relaksować. Dlatego też, tak ważne jest zadbanie o roślinność, nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też na przykład biurowych czy pracowniczych. Co więcej, z kwietnikami możesz zaoszczędzić sporo miejsca, zastępując nimi półki czy regały. W zależności od budowy kwietnika możesz umieścić na nim jedną czy więcej doniczek.