Kwietnik geometryczny – największe zalety


Żywe rośliny w mieszkaniu to jeden z najlepszych sposobów na ożywienie swojego wnętrza. Zieleń pozwala Ci na wprowadzenie powiewu świeżości do sypialni, kuchni czy salonu. Metalowy kwietnik geometryczny umożliwi Ci dodanie żywych roślin do swojego wnętrza. Dzięki niemu stworzysz idealną atmosferę w swoich czterech kątach. Jakie są największe zalety naszych kwietników geometrycznych?

Kwietnik geometryczny – pasuje do każdego rodzaju wnętrz!

Nasze kwietniki geometryczne pasują do każdego rodzaju wnętrz. Niezależnie od tego w jakim stylu masz wykonane swoje mieszkanie – kwietnik geometryczny będzie do niego zawsze pasował. Jeżeli kochasz rośliny, a nie miałeś dotychczas żadnego miejsca w którym mógłbyś je rozstawić, to kwietnik będzie świetnym wyborem. Jeżeli chcesz dodać uroku swoim ścianom – to wybierz kwietnik ścienny. Taki kwietnik, zamiast obrazów lub półek, jest idealną dekoracją do wnętrz. Jeżeli nie masz miejsca na ścianach – właśnie ze względu na różne półki czy obrazy – to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie kwietnik stojący lub ścienny. W przypadku mieszkań kwietnik stojący często odpada – po prostu mały metraż bardzo często nie pozwala na umieszczanie dodatkowych stojących dekoracji. W takim przypadku najlepszym wyborem jest kwietnik wiszący. Bez problemu zamontujesz go na swoim suficie – na przykład przy oknie, dzięki czemu Twoje rośliny będą miały stały dostęp do słońca.

Aranżacje z kwietników geometrycznych

Nasze kwietniki metalowe wykonaliśmy wzorując się na geometrii. Dzięki temu możesz wykonać dowolną aranżacje z naszych kwietników. Na przykład kupując cztery kwietniki ścienne, możesz stworzyć nowy kształt geometryczny, który będzie świetną dekoracją samą w sobie. Dzięki temu możesz dowolnie zmieniać wystrój swojego mieszkania. Jeżeli znudzi Ci się aktualne rozstawienie Twoich kwietników, lub chcesz dokupić kolejny kwietnik, to nie musisz robić żadnych dużych zmian, żeby wszystko wyglądało ładnie. Wystarczy że kupisz kolejny kwietnik geometryczny i zrobisz ciekawą aranżacje!

Pamiętaj jednak, że jeżeli Twój kwietnik ścienny nie posiada dużego dostępu do światła słonecznego, to warto wybrać rośliny które takiego światła dużo nie wymagają.