KUBKI RĘCZNIE MALOWANE SBNDesign


Jednym z naszych dodatków do wnętrz są KUBKI RĘCZNIE MALOWANE SBNDesign.
Sami uwielbiamy kawę i nie wyobrażamy sobie dnia bez niej. A wypić kawę z ulubionego kubka, który wywołuje dodatkowo uśmiech na twarzy i miłe wspomnienie to dodatkowa przyjemność. Nasze kubki to fajny pomysł na oryginalny prezent. Kubki ręcznie malowane SBNDesign to idealny kuchenny gadżet dla miłośników natury, dzikiej przyrody bądź minimalistycznych, geometrycznych wzorów.

porcelanowy kubek stylizowany ręcznie robiony

Porcelanowy kubek stylizowany na emaliowany z ulubionym napisem to idealny pomysł na prezent

Kubki malowane farbami

Nasze kubki malujemy nie standardowo pisakami do ceramiki, a farbami. Do każdego egzemplarza podchodzimy indywidualnie i staramy się by wzór był wykonany starannie i estetycznie. Malowanie na kubkach wydaje się proste, ale o dziwo wcale takie nie jest. Każde drżenie dłoni będzie widoczne na finalnym „obrazku”.
Co znajdziecie na naszych kubkach? Grafiki tematycznie związane z naturą. Połączenie białej ceramiki z czarnymi wzorami.
Filiżanka 4PORY Roku to obraz zmieniających się pór roku na przykładzie drzewa. I tak dookoła filiżanki namalowaliśmy drzewo w czterech odsłonach – wiosną, latem, jesienią i zimą. Wzory na naszych kubkach malujemy bez szablonów dlatego można zauważyć różnice w poszczególnych egzemplarzach jak np. układ gałęzi, liści itp. Sprawia to że każdy ręcznie malowany kubek staje się niepowtarzalny.

kubek zodiak ręcznie robiony prezent

KUBEK ZODIAK to idealny pomysł na prezent!

Wzory na kubkach

Wiele projektów powstało spontanicznie, z głowy, jak chociażby wzór na filiżankę „LAS”.
Seria kubków WILD to połączenie grafik związanych tematycznie z lasem, górami, dziką przyrodą, z geometrycznymi liniami. Do tej kolekcji wybraliśmy porcelanowy kubek, który stylizowany jest na ponadczasowy kubek emaliowany.

Dla naszych projektów charakterystyczne są geometryczne wzory, powstała zatem seria kubków ZODIAK. Na białych porcelanowych kubkach bez ucha, namalowany został z jednej strony konkretny znak zodiaku. Pod znakiem napisana została nasza interpretacja znaku (z przymrużeniem oka; ), bądź tekst pasujący do cech danego znaku.
Dla osób lubiących kolorowe kubki w ofercie mamy również KUBKI KLEKS. Białe porcelanowe kubki pomalowaliśmy ręcznie farbami do ceramiki, na podobieństwo kleksa, rozmytej plamy. Wykorzystanie takiej techniki pozwoliło nam uzyskać finalnie ciekawy efekt wizualny.
Kupując kubki ręcznie malowane SBNDesign macie pewność, że kupujecie produkty niepowtarzalne, których nie znajdziecie w sklepach stacjonarnych bądź dużych marketach. Ręcznie wykonane grafiki i wzory, gwarantują że zakupiony przedmiot będzie jedyny w swoim rodzaju.
Jeśli macie jakieś pomysły na ciekawy kubek piszcie śmiało na maila! Chętnie namalujemy kubek dla WAS!

Kubek ręcznie malowany SBNDesign

Kubek ręcznie malowany SBNDesign