KUBKI HANDMADE idealnym pomysłem na oryginalny prezent!


Na pewno nie jeden raz zastanawialiście się jaki drobny prezent kupić bliskiej osobie. Najprostszym rozwiązaniem dla wielu z nas jest zakup praktycznego przedmiotu codziennego użytku, bo wiemy że taki prezent będzie trafiony.
Wielu z nas wybiera niezbędnik każdego kawosza, bądź wielbiciela innych napoi – KUBEK.

Kubek MUSIC

Kubek MUSIC

Zapewne decydując się już na taki prezent chcielibyście kupić ten „jedyny” rzucający się w oczy. Jednak w sklepach nie znaleźliście modelu, który przypadł Wam do gustu lub nie spodobał Wam się wzór. Kupując kubek chcielibyście podkreślić indywidualność osoby dla której go kupujecie? Idealnym rozwiązaniem dla takich osób jest zakup kubka handmade.
Kubki wykonane techniką handmade to idealny pomysł na prezent dla osób ceniących oryginalność, niepowtarzalność i kreatywne pomysły.

W ofercie naszej firmy znajdziecie limitowaną kolekcję kubków ręcznie malowanych w pojedynczych egzemplarzach. Kubki ręcznie malowane SBNDesign to autorskie projekty malowane 100% ręcznie, specjalnymi farbami do ceramiki. Wzory na kubkach malowane są ręcznie bez użycia szablonów, dlatego występują różnice miedzy poszczególnymi egzemplarzami. Zauważalne są one min. w układzie linii, ozdób, liter itp.
Dla naszych kubków i filiżanek charakterystyczne są wzory i grafiki nawiązujące tematyką do natury, dzikiej przyrody, lasu, przewija się również w nich motyw geometrii. To tylko nasze propozycje na ciekawy upominek dla bliskiej osoby, który wyróżnia się na tle kubków dostępnych w sklepach stacjonarnych.

kubki porcelanowe handmade

Kubki porcelanowe malowane handmade farbami do ceramiki

Jeśli masz własny pomysł na wzór/grafikę bądź napis na kubku śmiało napisz do nas, a chętnie w miarę naszych możliwości zrealizujemy Twój projekt. Kupując kubek handmade masz pewność, że obdarowana nim osoba otrzyma przedmiot unikatowy i stworzony tylko dla niej!

grafiki na naszych kubkach handmade

Grafiki na naszych kubkach handmade nawiązują tematyką do natury