Konsole – wielofunkcyjne meble


Stale zmieniające się trendy w dekoracji i wystroju wnętrz skłaniają wielu z nas do poczynania zmian również w naszych domach. Staramy się za wszelką cenę uzyskać wnętrza, niczym z okładki magazynu, pełne stylu, elegancji i oczywiście na maksa przytulne. Nie jest to jednak zbyt proste zadanie dla większości z nas. Remont czy nawet delikatne odświeżenie pomieszczeń wiąże się nie tylko z kosztami, ale również z czasem. Co w takim razie powinniśmy zrobić, gdy zależy nam na zmianie wystroju, ale nie mamy na to zbyt dużych możliwości? Warto wtedy postawić na szybkie i sprawdzone rozwiązania, które pomogą dodać Twojemu domostwu prawdziwego stylu i energii.
Jedną z nich są niesamowicie modne i szalenie efektowne konsole.

Konsola – modne wyposażenie wnętrz

Konsole to ponadczasowe elementy wyposażenia domu, które znane są już od czasów starodawnych, a stosowane były nawet w pałacach czy dworach. W ostatnim czasie jednak znów powróciły do łask i coraz chętniej wybierane są nie tylko jako dekoracja, ale także jako funkcjonalny i pożyteczny dodatek do domów. W jaki sposób taki mebel może pomóc nam w urządzaniu wnętrz? Konsole SBNDesgin łączą w sobie funkcje zarówno estetyczne, jak i pożyteczne. Sprawdzają się rewelacyjnie w małych pomieszczeniach, w formie przyściennego regału na książki, pamiątki, czy przedmioty codziennego użytku. W efektowny sposób wprowadzają do naszych domów delikatność, elegancję i subtelność, co nie daje wrażenia przepełnienia miejsca, nawet mimo nie małych gabarytów tego typu dodatku. W dużych i przestronnych pomieszczeniach mogą za to posłużyć jako rewelacyjne dopełnienie wnętrz, na którym staną ulubione rośliny czy rodzinne ekspozycje pamiątek.

Gdzie umieścić konsolę?

To, w jaki sposób my zaaranżujemy konsolę w naszym domu, jest tak naprawdę naszą decyzją i zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji i oczekiwań. Najczęściej jednak najchętniej wybieranym miejscem na jej umieszczenia jest korytarz czy przedpokój. Jest to pomieszczenie, które nasi goście i domownicy widzą jako pierwsze i dużo świadczy o ogólnej aranżacji domu czy mieszkania. Tam posłuży ona jako podstawka na klucze, torebkę czy przedmioty codziennego użytku. Kolejnym miejscem, gdzie warto ją postawić to sypialnia oraz salon, które stworzone zostały do odpoczywania i delektowania się wolnym czasem. Posłuży nam tam ona, jako miejsce na filiżankę ulubionej kawy, ukochaną książkę czy stolik na świąteczną zastawę. Konsola sprawdzi się także w łazience z umieszczonym nad nią lustrem, jako stylowa toaletka na kosmetyki. Zajmie niewiele miejsca, a doda aranżacji wyjątkowego charakteru.

Aranżacja w różnych stylach wnętrz

To w jaki sposób zagospodarujemy naszą stojącą dekorację ma ogromne znaczenie, szczególnie gdy pragniemy utrzymać dom w konkretnym tonie.
I mimo że konsola to szalenie uniwersalny mebel do domu i pasuje do każdego wnętrza, to najważniejsze znaczenie ma sposób, w jaki dopełnimy tę dekorację. Tak więc, jeśli rządzący w naszym domu jest styl rustykalny o przytulny mi wielbiącym naturę charakterze warto stworzyć domową oazę spokoju umieszczając na konsoli różnego rodzaju rośliny doniczkowe, czy kwiaty w wazonach. Styl prowansalski słynący z sentymentalnego i ozdobnego tonu dopełnisz konsolą z umieszczonymi na niej pamiątkami rodzinnymi i zdjęciami. Z kolei nowoczesny wystój uzupełnisz wieszając nad meblem lustro, dużą ozdobną lampę oraz elegancki obraz.
Z pewnością ty również znajdziesz wiele kreatywnych i funkcjonalnych zastosowań dla naszych konsol. Sprawdź wszystkie dostępne w naszej ofercie i ciesz się ich wspaniałym wyglądem.

Sprawdź naszą ofertę: