Konsole SBNDesign


Konsole – zaaranżuj swoje wnętrza efektownie i z klasą

Urządzanie wnętrz to taka dziedzina, która może pozwolić nam na maksymalne wykorzystanie swojej wyobraźni. Możemy poczuć się, jak prawdziwi specjaliści od tych spraw i zaaranżować styl domowych pomieszczeń niczym z okładki stylowego magazynu. Komu z nas nie przyniosło by to frajdy, jeśli sami możemy zdecydować jak prezentować będą się nasze domy, jakie meble, i gdzie postawimy oraz, w jaki sposób udekorujemy dane pomieszczenie. Przed przystąpieniem jednak do tego poważnego zadnia przemyśleć kilka aspektów, które pomogą nam w tym przedsięwzięciu i sprawią, że dom stanie się nie tylko wystrój stanie się nie tylko przytulny, ale i stylowy, czy elegancki. Warto wziąć więc pod uwagę zarówno stronę estetyczną mebli i dekoracji, jak i funkcjonalną. Przykładem stylowych i wielofunkcyjnych mebli są konsole.

Konsole w sypialni

Konsola to taki typ dekoracji, która nie dość, że sprawdza się w przypadku wszystkich wnętrz, to w dodatku posiada wiele zalet. Jej uniwersalność wykorzystać możemy zatem w pomieszczeniach, w których planujemy umieścić różnego typu dekoracje, pamiątki czy wprowadzić zdrową atmosferę ulubionymi roślinami. Jeśli chodzi o sypialnie, nie ma lepszego elementu wyposażenia, niż konsole. Kreatywny sposób na domową biblioteczkę? Postaw na dużą metalową konsolę BRONX, na której umieścisz swoją własną kolekcję bestsellerów. Nie problemem będzie także stworzenie eleganckiej toaletki na ukochane kosmetyki. Konsola będzie także idealną alternatywą dla kwietników i półek, która pomoże nam wyeksponować i uwypuklić piękno roślin. Taki dodatek w sypialni urządzonej w stylu skandynawskim czy nowoczesnym i panującą tam delikatnością to sposób na przytulne i efektowne wnętrze, o jakim marzymy.

Funkcjonalnie i pożytecznie, czyli praktyczne zastosowanie konsol

Typ dekoracji, jakimi są konsole to przede wszystkim elementy wystroju, które znajdą swoje funkcjonalne zastosowanie nie tylko w pokojach. Zagospodarujemy je także w korytarzach, recepcjach, czy jadalniach. Zadajesz sobie pewnie pytanie, dlaczego warto umieścić w nich właśnie taki dodatek. Konsole to bardziej nowoczesna, o i wiele bardziej awangardowa wersja stojących regałów, która pomaga nam w zagospodarowaniu miejsca i dba jednocześnie o stronę wizualną naszych domów. Dlatego też są doskonałym sposobem, na znalezienie dodatkowego miejsca w pomieszczeniach, którym zdarza się go brakować. Umieszczone w korytarzach będą doskonałą podstawką na klucze czy drobne przedmioty. W jadalniach natomiast posłużą jako niecodzienna i elegancka podstawa na zastawę stołową, czy nawet jako drobny stolik na filiżankę ulubionej kawy z rana. W łazience z pewnością również znajdą swoje zastosowanie i świetnie prezentować będą się z umieszczonym nad nimi lustrem.

Nie koniec na tym jednak jej zalet. Konsola pozostawia nam jeszcze jedno miejsce do aranżacji i wykorzystania – przestrzeń pod blatem. Bardzo częstym rozwiązaniem są szuflady, czy dodatkowe półeczki, które idealne będą do przechowywania dokumentów, biżuterii lub okularów. Na nich również wedle naszej wyobraźni umieścimy rośliny, które pożądane są w każdym wnętrzu. Konsola będzie świetną alternatywą dla tradycyjnych kwietników.

Zachęcamy do zajrzenia do zakładki KONSOLE dostępnej na naszej stronie internetowej. Z nami Twój dom zyska nowy look z charakterem.

Sprawdź nasze produkty: