Konsole – modna dekoracja do każdego wnętrza


Klasyka i elegancja – czyli o najmodniejszych dekoracjach do każdego wnętrza

Konsola do domu to element, który doskonale opisują dwa słowa – funkcjonalność i ponadczasowa estetyka. Ich potencjał aranżacyjny docenia coraz większa liczba osób urządzających wnętrza, dlatego też chętnie zastępujemy nimi klasyczne regały czy nudne półki. Najbardziej cenionymi cechami w przypadku tego typu mebli, jest oczywiście ponadczasowa klasyka i minimalizm, która przez swoją uniwersalność sprawdza się doskonale w każdym wnętrzu. W ten nurt wpisują się konsole w stylu skandynawskim, glamour czy nowoczesnym, w których króluje prostota i naturalność.

Gdzie postawić konsolę?

Bardzo często konsole znajdują się w przedpokoju. Miejsce to jest oczywiste, gdyż to właśnie ono wprowadza nas do całego domu czy mieszkania. Dlatego też tak wiele osób wybierając konsole do przedpokoju ceni sobie modele, które są eleganckie i cechują się wysoką estetyką. W połączeniu z nimi najlepiej sprawdzają się umieszczone powyżej masywne obrazy, a bezpośrednio na nich – wysokie, stojące świeczniki czy wazony z kwiatami. Kolejny pomieszczenie, w którym warto umieścić jest konsolę to oczywiście sypialnia. Panie szczególnie mocno upodobały zastosowanie ich jako toaletki, z umieszczonym nad nimi masywnymi lustrami. Taki efekt nie tylko pozwoli na modną aranżację Twojego wnętrza, ale również powiększy je optycznie i sprawi, że zyskasz miejsce na ulubione kosmetyki czy przedmioty codziennego użytku. Konsole posiadające półki to doskonały sposób również dla miłośników elektroniki czy osób uczących się. Śmiało umieścić możemy na nich telewizor, laptop czy też stworzyć z ich udziałem domową biblioteczkę na ukochane lektury.

Metalowe konsole SBNDesign – trwałe i wytrzymałe przez lata

Materiały, które używane są do tworzenia dekoracji, jaką jest konsola mają istotne znaczenie w jej konstruowaniu. Metal, z którego tworzymy nasze modele pozwala stworzyć przede wszystkim dekorację możliwą do zaaranżowania w dowolnym miejscu. W połączeniu z geometrycznymi figurami zestawionymi w stylowy sposób otrzymujemy konstrukcję pełną elegancji i charakteru, która pomoże zaprowadzić w naszych wnętrzach porządek i ład. Ponadto kwietniki wykonane z metalu cechują się szalenie istotną zaletą – wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

Bestsellery w kategorii Konsole w sklepie internetowym SBNDesign

Jeśli jesteś na etapie urządzania swojego domu i szukasz do niego ponadczasowego dodatku, który wzbogaci wnętrze i doda mu ciekawego look’ u koniecznie zapoznaj się z bestsellerami naszego sklepu online. U nas znajdziesz modele, które doskonale wpiszą się w każdy styl dodając mu nietuzinkowości i na maksa funkcjonalne. Fanom nowocześnie urządzonych przestrzeni w stylu pewnością przypadną do gustu minimalistyczne i proste konsole o klasycznych geometrycznych kształtach. Takie jak nasza konsola BROOKLYN czy BRONX. Kwietnik w formie konsoli FLO to natomiast doskonała opcja dla fanów wszelkiej roślinności. Umieść na nim ulubione kwiaty i ciesz się zdrową atmosferą w swoim mieszkaniu każdego dnia!