Konsole metalowe do nowoczesnych wnętrz


Nowoczesność oraz przewodzący w nim minimalizm to obecnie jedne z najchętniej wybieranych stylów wnętrzarskich. Wybierana jest ona najczęściej przez miłośników jasnych, naturalnych przestrzeni, ale również praktycznych i funkcjonalnych. We wnętrzach nowoczesnych znajdziemy delikatność oraz subtelność. Nie ma w nich również nadmiaru bodźców kolorystycznych i estetycznych, dlatego też tak rewelacyjnie sprawdzają się w nich dodatki i meble wykonane z metalu, lub w których przeważa ten rodzaj materiału. Takimi meblami są właśnie konsole. Metalowe konsole to prosty, a zarazem niesamowicie efektowny element wystroju. Umieścimy je w dowolnym wnętrzu oraz wykorzystamy je na wiele sposobów.

Gdzie postawić konsolę?

Duże znaczenie przy planowaniu wystroju danego wnętrza ma to, jakim metrażem dysponujemy i jaki jest układ pomieszczenia oraz jaki styl w nim przewodzi. W przypadku niewielkiego lub wąskiego pomieszczenia, aranżacja wymaga poszukiwania rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić przestrzeń, a ponadto będą funkcjonalne. Doskonałym pomysłem jest wówczas konsola ustawiona przy ścianie. której prosta forma doskonale sprawdza się przy organizacji miejsca i ułatwia nam jego mądre zagospodarowanie. Takie rozwiązania idealne są do przedpokojów, jako schowek na przedmioty codziennego użytku, jak klucze, portfele lub torebki, ale również jako toaletka w łazience czy biurko do pracy w pokoju.

Konsole – jak je udekorować?

Aranżując wnętrza, warto wziąć oczywiście pod uwagę aktualne trendy, lecz w pierwszej kolejności należy kierować się przede wszystkim własnymi, indywidualnymi upodobaniami oraz potrzebami. Tylko w ten sposób możemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy się czuć komfortowo i swobodnie. Dotyczy to również dekoracji elementu, jakim jest konsola. Obecnie najpopularniejszym trendem jest zawieszanie nad nią dużego lustra. Konsole w całości wykonane z metalu i malowane na naturalne kolory, jak czerń lub biel, stanowić będą idealne dopełnienie stylu nowoczesnego czy Glamour.

Konsole SBNDesign

Kwiaty to motywy przewodnie w wielu wnętrzach, dlatego ich również nie może zabraknąć w żadnym z nich. Kwietnik stojący FLO to minimalistyczny element aranżacji Twojego wymarzonego wnętrza. Model posiada aż 3 poziomy które możecie dowolnie zapełnić ulubionymi kwiatami.
Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawdzi się on się równie dobrze właśnie jako konsola. Półki pomogą zorganizować miejsce, a dodatkowo będzie ona idealnym tłem do stworzenia przestrzeni w konkretnym stylu. Takim jak na przykład retro, loft, industrialny, boho czy vintage.

Kwietnik FLO

Konsola, to niewątpliwie mebel bardzo praktyczny i wszechstronny, który pomoże nam podkreślić indywidualny charakter naszego wnętrza. Chcesz znaleźć tę wymarzoną i jedyną w swoim rodzaju? Postaw na pracownię SBNDesign, która pomoże Ci stworzyć dom pełen stylu.

Sprawdź kwietnik FLO na sklepie SBNDesign