Konsola metalowa – ponadczasowy mebel


Konsola metalowa jest połączeniem elegancji oraz klasyki. Jest to element ponadczasowy, który ponownie jest coraz częściej jest używany we wnętrzach każdego rodzaju. Konsole metalowe cechują się minimalizmem oraz wysoką funkcjonalnością. W naszym sklepie internetowym znajdziecie metalowe konsole, która będą ciekawym i funkcjonalnym dodatkiem do Twojego mieszkania na wiele długich lat.

Konsola metalowa – wytrzymały i funkcjonalny mebel

Konsola metalowa wyróżnia się na tle innych dekoracji tym, że jest bardzo przydatna. Jest ona idealnym miejscem na wszystkie przedmioty codziennego użytku. Bez problemu na konsoli metalowej umieścisz telefon, budzik, portfel, dokumenty, książki, kosmetyki lub inne rzeczy po które często sięgasz.

Konsola to nie tylko miejsce na małe rzeczy. Na naszych metalowych konsolach z powodzeniem umieścisz również większe przedmioty, takie jak rośliny w doniczkach, nawet te większe, lub nawet telewizor. Z tego powodu konsole są idealnym rozwiązaniem do małych mieszkań. Minimalizm oraz ich funkcjonalność pozwoli Ci na pełne wykorzystanie przestrzeni Twojego wnętrza.

Konsole SBNDesign – wykonanie z metalu gwarancją trwałości

Dzięki temu że nasze konsole są wykonane z metalu, masz gwarancję że wytrzymają one długie lata w Twoim mieszkaniu. Wytrzymają duży ciężar, przy okazji bardzo ładnie się prezentując. Wykorzystanie metalu przy konstrukcji naszych konsol pozwala na pełny minimalizm – blat półki jest bardzo cienki. Dodatkowo taką konsole możesz umieścić w każdym miejscu – będzie pasowała do każdego rodzaju wnętrza.

Konsola metalowa – postaw na zieleń z kwietnikami SBNDesign!

Łącząc konsole metalową z naszymi kwietnikami uzyskasz unikalny efekt oraz dodasz życia swojemu wnętrzu. Ze względu na materiał z którego wykonane są nasze konsole – czyli metal – możesz umieścić je w każdym miejscu. Z tego powodu świetnym rozwiązaniem jest połączenie konsoli metalowej z zielenią. Możesz ustawić ją w pełnym słońcu, a następnie postawić na niej rośliny które słońce uwielbiają. Takie rozwiązanie spowoduje, że natychmiastowo ożywisz swoje wnętrze, korzystając z ciekawych roślin, których w inny sposób nie mógłbyś w swoim mieszkaniu postawić.