Jak urozmaicić wnętrze swojego biura? Dodatki do biura i nie tylko!


Większość biur wygląda tak samo – stonowane kolory, ciasna przestrzeń oraz brak różnych ciekawych dodatków. Nie każdemu taki wygląd się podoba. Jeżeli chcesz odmienić swoje biuro to dobrze trafiłeś! W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych elementów, które pozwolą Ci na stworzenie ciekawego i praktycznego miejsca pracy. Sprawdź teraz jakie dodatki do biura oferujemy!

Dodatki do biura – Betonowe organizery – uporządkuj miejsce pracy!

Betonowe organizery od SBNDesign pozwolą Ci uporządkować miejsce pracy swoje oraz pracowników. Dzięki nim już nigdy nie zgubisz przedmiotów biurowych codziennego użytku, takich jak długopisy czy pendrive. Dodatkowo nasze ręcznie robione betonowe organizery wpasują się do każdego rodzaju biura. Niezależnie od tego czy Twoje biuro jest wykonane w stylu typowo biurowym – czyli surowym, czy w innym.

Betonowy organizer możemy też kupić dla siebie – do własnego mieszkania. Znajdzie on swoje miejsce w sypialni – np. jako podstawka na telefon na stoliku.

Betonowe doniczki jako dodatek do biura

Betonowe doniczki możemy wykorzystać na dwa sposoby. Pierwszy sposób – ten oczywisty – jako miejsce na biurowe rośliny – czyli na takie gatunki, które nie wymagają pielęgnacji, często podlewania lub stałego dostępu do pełnego światła słonecznego. Drugi sposób – jako organizer. Betonowe doniczki mogą z powodzeniem być wykorzystywane jako miejsce na długopisy lub inne biurowe przyrządy. W betonowej doniczce możesz nawet umieścić świeczkę – jednak w przypadku biur nie jest to dobre rozwiązanie :).

Dodatki do biura – Kwietnik ścienny – zieleń w miejscu pracy!

Dodatki do biura nie koniecznie muszą być praktyczne. Ciekawym dodatkiem do każdego biura będzie kwietnik ścienny, który pozwoli Ci dodać zieleń do swojego miejsca pracy. Zwróć uwagę jednak na rodzaj rośliny, którą umieścisz w takim kwietniku. Warto wybrać rośline, która jest odporna na błędy, czyli taką, która nie wymaga częstego podlewania, nawożenia, bądź też dostępu do słońca. Bardzo popularną biurową rośliną jest Sansewieria, która jest bardzo odporna na wszelakie błędy, a przy okazji oczyszcza powietrze, co w przestrzeni miejskiej jest bardzo ważne.