GEOMETRIA – DODATKI DO WNĘTRZ


Geometria – dziedzina dla większości kojarzona z lekcjami matematyki ze szkoły, które niejednokrotnie mogły być zmorą 😉
My zafascynowani geometrią pragnęliśmy stworzyć linię produktów w których motywem przewodnim będą właśnie geometryczne bryły, figury.
Minimalistyczne, geometryczne kształty dodatkowo wzbogacone kolorami to wizytówka pracowni SBNDesign. Na naszej stronie możecie zobaczyć już część z naszych wyrobów, w których główną rolę odgrywa geometria min. betonowe doniczki, świeczki w betonowych osłonkach, czy lampy. Takie figury jak trójkąt, kwadrat, sześciokąt czy pięciokąt można odnaleźć w trójwymiarowych wersjach doniczek i lamp.

Geometryczne ozdoby

geometryczne świeczki

Stuprocentowo ręcznie robione świeczki w geometrycznych osłonkach

Jest to dopiero mała zapowiedź tego co nadejdzie wkrótce, gdyż asortyment powiększy się o jeszcze jeden dział. Geometryczne wzory we wnętrzach zyskują coraz większą popularność. Wprowadzenie mebli bądź dodatków wnętrzarskich w geometrycznych kształtach sprawi, że Twój dom zyska designerski i nowoczesny wygląd.
My GEOMETRIĘ wykorzystaliśmy min. w projektowaniu betonowych doniczek. Ściany naszych osłonek zbudowane są z konkretnych figur geometrycznych, w niektórych modelach inspiracją było połączenie figur, brył np. kuli z heksagonem, bądź pięciokąta z trójkątami.

Doniczka betonowa

Doniczka geometryczna No4 efektownie wygląda zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej

Geometryczny dodatki do wnętrz

Dzięki geometrii finalnie doniczki można ustawić w różnych pozycjach. Np. osłonka której ściany wykonane są z pięciokątów (Doniczka geometryczna no1) czy trójkątów (Doniczka geometryczna no4), a także charakterystyczna nasza Łza (Doniczka geometryczna no2) – ich ściany pozwalają na różnorakie ich ustawianie. Efektownie wyglądają zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Przy użyciu kilku sztuk można stworzyć ciekawa aranżację np. na regałach czy półkach w salonie.
Zastosowanie geometrycznych kształtów w projektach sprawia, że dodatki wnętrzarskie SBNDesign stają się uniwersalne. Dodatki takie świetnie dopasują się do otoczenia, będzie można z ich pomocą urozmaicić każdą przestrzeń. Idealnie wpiszą się w wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym ale nie tylko. Trójwymiarowe powierzchnie doniczek odbijają światło dlatego też można uzyskać ciekawy efekt wizualny.

doniczka geometryczna ozdoba

Doniczkę geometryczną No2 można ustawiać w dowolny sposób

Aranżując własną przestrzeń mieszkalną często wybieramy proste formy o zdecydowanych kształtach. Geometryczne wzory we wnętrzu przykują uwagę i dedykowane są przede wszystkim do osób które lubią niebanalne rozwiązania, oryginalne kształty, nietuzinkowe wzory. Surowość materiałów z których wykonane są geometryczne dodatki wnętrzarskie SBNDesign przełamane są zastosowaniem odpowiedniej kolorystyki, która dodatkowo wzbogaca projekt. Dlatego też betonowa podstawa lampy została zestawiona z kablami i oprawkami w energetycznych kolorach. Linia doniczek betonowych dodatkowo została zabarwiona by dać wybór naszym klientom. Każdy może wybrać spośród oferty odpowiedni dla siebie kolor doniczki. Wosk świeczek ręcznie zabarwiliśmy na wybrane kolory.
Wykorzystanie geometrycznych dodatków wnętrzarskich SBNDesign w aranżacji własnej przestrzeni mieszkalnej może pozwolić przełamać nudę i przewidywalność w wystroju wnętrza. Minimalistyczne, geometryczne doniczki, świeczki i lampy SBNDesign przykują uwagę, a dzięki swoim niespotykanym kształtom udekorują w prosty sposób wnętrze.

geometryczna łza doniczka

Kształt doniczki przypomina geometryczną ŁZĘ