DONICZKI RĘCZNIE ROBIONE


Firma SBNDesign wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów pragnie zaproponować ciekawe rozwiązania dekoracyjne dla miłośników prostych form i minimalizmu, dlatego stworzyła linię ręcznie robionych doniczek.
Doniczki ręcznie robione SBNDesign to ciekawa alternatywa dla osób które pragną wprowadzić do wnętrza unikatowy przedmiot, niedostępny powszechnie w dużych sieciowych marketach. Doniczki ręcznie robione to zazwyczaj produkty niszowe, produkowane w małych partiach, nie na masową produkcję. Skierowane do klientów, którzy pragną zakupić produkt inny niż dostępne zazwyczaj w sklepach z dodatkami wnętrzarskimi. Charakteryzują się oryginalnym wyglądem, wytwarzamy je ze specyficznych materiałów (w naszym wypadku jest to beton). Wprowadzenie elementu dekoracyjnego wykonanego z oryginalnego materiału pozwoli w ciekawy sposób udekorować wnętrze i wniesie do niego trochę nowoczesności.
Nasze geometryczne, betonowe doniczki wykonujemy w małej, kameralnej pracowni 100% ręcznie. Ręczne wykonanie produktu powoduje, że nasze doniczki są niepowtarzalne, bowiem nie da się wykonać techniką handmade dwóch identycznych przedmiotów.

Doniczki ręcznie robione – zawsze unikalne

Linia ręcznie robionych doniczek SBNDesign

Nawet bazując na tej samej formie ze względu na materiał z którego wykonujemy doniczki dekoracyjne – beton – nie uda się uzyskać dwóch identycznych przedmiotów. Sprawia to, że każda doniczka ręcznie robiona nabiera indywidualności i unikalności. Wzór będzie ten sam, ale wygląd każdej sztuki będzie inny za sprawą cech betonu takich jak: różnorodna kolorystyka, porowatość, kurczliwość – mikropęknięcia itp.

ręcznie-malowana-Doniczka-okrągła

Ręcznie malowana doniczka okrągła No4

Każdy wyrób firmy SBNDesign przechodzi przez nasze dłonie. Proces produkcyjny nad którym bezpośrednio czuwamy jest długotrwały i pracochłonny. Przykuwamy dużą uwagę do szczegółów i staramy się by każda doniczka była wykonana starannie. Ręczne wykonanie powoduje, że każdy produkt naszej firmy możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klientów.
Na życzenie klienta istnieje możliwość dostosowania oferty pod jego upodobania. Jest to największa zaleta produktów ręcznie robionych.

Doniczka okrągła No4 dekoracyjnie pomalowana ręcznie na kolor złoty

Doniczka okrągła No4 dekoracyjnie pomalowana ręcznie na kolor złoty

Każda nasza doniczka jest ręcznie szlifowana, odpylana, impregnowana i finalnie pakowana. W wypadku doniczek kolorowych, dodatkowo masę betonową barwimy na pożądany kolor na etapie produkcji mieszanki betonowej. Niektóre modele doniczek, które można znaleźć w ofercie również malujemy ręcznie. Ręcznie robione doniczki SBNDesign to pomysł na wykorzystanie do dekoracji wnętrz, osłonek na rośliny z materiału – betonu – który do tej pory kojarzony jest raczej z budownictwem.

ręcznie robione doniczki betonowe barwione na różne kolory

Ręcznie robione doniczki betonowe barwione na różne kolory