Dodatki do biura od SBNDesign


Jeżeli szukasz oryginalnych dodatków do biura to dobrze trafiłeś! W naszym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne betonowe organizery, dedykowane do każdego rodzaju biura. Jeżeli chcesz wyróżnić swoje biuro na tle innych, a przy okazji uporządkować biurko swoje oraz swoich pracowników, to sprawdź nasze dodatki do biura.

Dodatki do biura od SBNDesign – betonowe organizery

Betonowe organizery od SBNDesign będą świetnym dodatkiem do każdego biura. Ręcznie wykonane, o ciekawych kształtach, sprawią, że Twoje biuro będzie unikalne. Oto przykłady naszych ręcznie robionych betonowych organizerów:

Betonowy organizer taki jak Office 6KĄT NO1 będzie idealnym dodatkiem na każde biurko. Pozwoli Ci na przechowywanie karteczek, wizytówek, oraz posłuży też jako stojak na telefon. W połączeniu z innymi organizerami będzie niezastąpioną częścią miejsca pracy każdego pracownika, a przede wszystkim zaprowadzi porządek na biurku.

Betonowy organizer 6KĄT NO2, o kształcie sześciokąta, będzie idealnie pasować do organizera Office No1 przedstawionego powyżej. Umieścisz w nim biurowe akcesoria z których często korzystasz – czyli pendrive, taśma, zszywka czy też spinacz. Może on też na przykład służyć jako podkładka pod kubek.

Miejsce na długopisy – organizer z betonu Kwadrat No1 pozwoli Ci na wygodne przechowywanie ołówków oraz długopisów. Posiada on dziewięc otworów – sześć większych na długopisy, oraz trzy mniejsze na ołówki. Dzięki niemu już nigdy nie zgubisz swoich długopisów!

Rośliny w Twoim biurze, w minimalistycznym wydaniu – doniczki betonowe

Nasze doniczki betonowe pozwolą Ci na dodanie zieleni do Twojego biura. Najlepiej do nich będą pasować małe rośliny, które nie wymagają dużo światła słonecznego, ale jeżeli jesteś fanem większych kwiatków – to także znajdziesz doniczki o większych wymiarach. Sprawdź więc ofertę naszych doniczek betonowych (klik).

Akcesoria biurowe wykonane w tym samym stylu – czyli wykonane z betonu – sprawią że Twoje biuro będzie unikalne. Dlatego już teraz wybierz nasze ręcznie robione betonowe akcesoria!

W przypadku większych zamówień jednego modelu czas realizacji ustalany jest indywidualnie – nasze dodatki biurowe wykonywane są ręcznie!