Dodatek do biura – kwietnik metalowy


Szukasz ciekawego dodatku do biura, który przyciągnie uwage wszystkich osób, a przy okazji nie będzie zajmował dużo miejsca? Dobrze trafiłeś! Kwietniki metalowe od SBNDesign to idealny pomysł na świetne prezentujący się dodatek do biura i każdego innego wnętrza. Taki kwietnik metalowy możesz bez problemu umieścić we wnętrzach komercyjnych takich jak biura czy wnętrza restauracji, jak i niekomercyjnych – czyli na przykład w swoim mieszkaniu – na korytarzu czy też w pokoju, w zależności od tego jaki rodzaj roślin chcesz trzymać w kwietniku. Dlaczego warto wybrać kwietnik metalowy od SBNDesign?

Kwietnik metalowy SBNDesign – dodatek do biura i nie tylko

Dzięki kwietnikom metalowym, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, bez problemu ożywisz każde wnętrze. Niezależnie od tego czy wybierzesz kwietnik metalowy wiszący, stojący, czy ścienny, bez problemu wpasujesz go do każdego pomieszczenia. Warto jednak zwrócić uwagę na miejsce w pomieszczeniu – zdecydowanie najmniej miejsca wymagają kwietniki wiszące, ze względu na to że montuje się je na suficie. Kwietniki ścienne wymagają wolnej ściany – co w udekorowanych wnętrzach często może być dość problematyczne. Kwietniki stojące wymagają najwięcej miejsca, ze względu na to ze umieszczone są na podłodze.

Jaki rodzaj kwietnika wybrać?

Który rodzaj kwietnika najlepiej wybrać? To już zależy od Ciebie. Jeżeli zależy Ci na dekoracji, która nie wymaga dużej ilości miejsca i bezproblemowo możesz ją w każdym momencie zamontować, lub zdjąć, to kwietnik wiszący będzie świetnym wyborem. Warto jednak zwrócić uwagę na rośline którą w nim umiescisz – najładniej będą w nim prezentować się rośliny, których łodygi rozrastają się w kazdą stronę. W przypadku kwietników stojących oraz ściennych sprawa jest zdecydowanie prostsza – w nich będą ładnie prezentować się wszystkie rodzaje roślin. Warto jednak zwrócić uwagę na rozmiar doniczki oraz samej rośliny – przy wyborze kwietnika znajdziesz informacje do jakich doniczek pasuje. W przypadku zbyt dużych doniczek dobrym rozwiązaniem będą półki geometryczne, na których umieścich każdy rodzaj doniczki. Takie półki znajdziecie też w naszym sklepie internetowym.