DEKORACYJNE ŚWIECZNIKI


Nadeszła zima, wiele osób spędza zimowe popołudnia i wieczory w domach. Za sprawą dekoracyjnych świeczników można nadać wnętrzu specyficznej atmosfery.
Są osoby, które uwielbiają płomień świec i klimat, który one ze sobą niosą. Przychodzi wieczór chcemy się odprężyć po całym dniu obowiązków. Warto znaleźć chwilę dla siebie, usiąść w ulubionym fotelu bądź na poduchach, zapalić mnóstwo świec, zwolnić na moment i cieszyć się chwilą.

dekoracyjne świeczniki SBNDESIGN

Dekoracyjne świeczniki SBNDesign dostępne w różnych wersjach kolorystycznych wosku

Dekoracyjne świeczniki – ozdoba idealna?

Wiele osób posiada w salonie, sypialni czy tez innych pomieszczeniach w domu półki, regały i szuka odpowiednich dekoracji do ich zapełnienia. Warto wówczas sięgnąć po drobiazgi, które przyozdobią puste miejsca w domu, a swoimi kształtami przyciągną wzrok. Dobrym pomysłem na ozdoby do wnętrz są dekoracyjne świeczniki. Firma SBNDesign posiada w swojej ofercie 100% ręcznie wykonane dekoracyjne świeczniki, za sprawą których nadasz swojemu wnętrzu nowoczesnego wyglądu, a także wprowadzisz odpowiedni dla danej chwili nastrój. Ciepło płomienia przełamie surowość betonu osłonek, w których znajdują się świeczki. Osłonki wykonane są z szarego bądź białego betonu architektonicznego. Odcienie bieli i szarości sprawiają, że dekoracyjne świeczki pasować będą do każdego rodzaju aranżacji. Nie są zbyt pstrokate, przesycone – są ładne w swej prostocie. Ciekawe kształty betonowych dekoracyjnych świeczników będą ozdobą w każdym wnętrzu. Idealnie wpiszą się w wnętrza urządzone w stylu skandynawskim, industrialnym i nowoczesnym.

dekoracyjna świeczka

Mała dekoracyjna świeczka w osłonce z białego betonu

Okres świąteczny dodatkowo niesie ze sobą osobliwą magię, która gości w każdym domu.
Z pomocą naszych dekoracyjnych świeczników można przyozdobić świąteczny stół i tym samym wprowadzić trochę nowoczesności. Dlatego nasze dekoracyjne świeczniki są świetnym pomysłem na nowoczesną dekorację stołów. Betonowe świeczniki zestawione z zastawą stołową i żywymi kwiatami na pewno przykują uwagę osób przebywających przy takim stole.
Dekoracyjne świeczniki SBNDesign to także ciekawy pomysł na oryginalny prezent. Nie masz pomysłu na mini upominek dla bliskiej Ci osoby? Firma SBNDesign spieszy Ci z pomocą.
Jesteśmy otwarci na współprace zarówno z klientami indywidualnymi jak i klientami biznesowymi. Poszukują Państwo ciekawych upominków dla swoich klientów biznesowych bądź pracowników? Nasze dekoracyjne świeczniki będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki swoim nowoczesnym, geometrycznym kształtom zachwycą każdego obdarowanego.

świecznik dekoracyjny


Świeczniki SBNDesign w różnych geometrycznych kształtach

Dekoracyjny świecznik – ciekawy dodatek do wnętrz

Dekoracyjne świeczniki są zatem drobnymi elementami wyposażenia wnętrz, które nie tylko potrafią upiększyć wnętrze ale dzięki którym zbudujemy odpowiedni dla siebie nastrój. Dekoracyjne świeczniki to idealne „zapełniacze” pustych miejsc na meblach. Są to również przedmioty, które idealnie nadają się na praktyczny prezent – bo przecież większość z nas posiada w domu świeczki, chociażby w wypadku braku dostaw prądu.
My polecamy nasze unikalne dekoracyjne świeczki w betonowych osłonkach, które znajdziecie na naszym sklepie internetowym!

dekoracyjne świeczniki betonowe

Oryginalny kształt dekoracyjnych świeczników

Dekoracyjny świecznik betonowy

Dekoracyjny świecznik z szarego betonu