Aranżacja wnętrz – kwietniki geometryczne


Dobrze dopasowane do wystroju kwiaty mogą stanowić niezwykle atrakcyjną dekorację domu. Poza właściwościami zdrowotnymi, mają one szalenie duży udział w aranżacji wszelkiego rodzaju wnętrz. W ich wyeksponowaniu pomóc mogą nam kwietniki geometryczne. Ten typ dekoracji występuje w różnych wersjach. Stojącej, jako stojaki na kwiaty, wiszącej – idealnej do małych wnętrz potrzebujących odświeżenia, lub ściennej, z pomocą której stworzymy jedyną w swoim rodzaju, zieloną dekorację na ścianie. Tego rodzaju dodatki są bardzo uniwersalne i sprawdzają się nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również jako praktyczna ozdoba altany, balkonu czy tarasu. Wystarczy wybrać odpowiedni dodatek, by w szybki i efektowny sposób podkreślić piękno wszystkich doniczkowych roślin.

Geometryczne kształty sposobem na przytulną przestrzeń

Kwietniki to obecnie jeden z najbardziej designerskich hitów, po który z wielką chęcią sięgają zarówno architekci, jak i zwykli domownicy. Rośliny w modnej oprawie, jaką są właśnie kwietniki mogą dodać domowej przestrzeni całkiem nowego charakteru. Kwietniki umieszczone w pomieszczeniu w przemyślany i zaplanowany sposób ożywiają dom, nadając mu dynamiki i energii. Dokładnie takie są również kwietniki geometryczne SBNDesign – doskonałe w każdym calu i idealnie wpasowujące się w każdą przestrzeń. Dlaczego geometria odgrywa tak istotną rolę w ich tworzeniu? Przede wszystkich pomaga ona zachować niczym niezachwianą harmonię we wnętrzach. Zaprojektowane w stylu industrialnym, loftowym oraz wielu innych dodatki, wykonane z surowych materiałów, jak drewno czy metal komponują się zarówno z roślinami, jak i pozostałą częścią wyposażenia. Takie modele nie tylko odznaczają się trwałością oraz odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, lecz także wykazują uniwersalność stylistyczną.

Kwietniki geometryczne „kropką nad i” w aranżacji wnętrz

Jakie są ulubione materiały używane do tworzenia kwietników ogrodowych? W tej kwestii odpowiedź może być tylko jedna – metal. To on pozwala stworzyć nawet najbardziej oryginalną dekorację klasyczną i prostą, a jednocześnie możliwą do zaaranżowania jej w dowolnym miejscu. W połączeniu z geometrycznymi figurami zestawionymi w stylowy sposób otrzymujemy konstrukcję rodem z modnego magazynu, która pomoże zaprowadzić w naszych wnętrzach porządek i ład. Ponadto kwietniki o tego typu formie cechują się szalenie istotną zaletą – funkcjonalnością. Praktyczny kwietnik sprawi, że umieścimy na nim nie tylko doniczki, ale również przedmioty, takie jak książki, zdjęcia czy klucze. Warto więc posiadać w swoim domu chociażby jedną tego typu dekorację, która doda mu charakteru i nutkę subtelności swoją naturalnością i surowością.

Bogata oferta do każdego domu

W naszym sklepie internetowym SBNDesign przygotowaliśmy szeroki wybór kwietników przystosowanych do umieszczenia w nich doniczek każdej wielkości, a także do każdego wystroju. Do mniejszych pomieszczeń jak łazienka czy kuchnia z panującym w nim industrialem sprawdzą się rewelacyjnie ścienne kwietniki, jak Geo No1 lub ścienny RUBY No5. W nowoczesnym salonie natomiast warto postawić na większy dodatek, który wyeksponuje większej ilości roślin. Taki jak na przykład RUBY 2ct aż na 4 doniczki!

Wytrzymała dekoracja o niebanalnym wyglądzie – kwietniki geometryczne

Kwietniki zostały wykonane z różnych materiałów, między innymi drewna, odpornego na czynniki atmosferyczne, a także mocnego metalu. Stojaki na kwiaty są utrzymane w różnych stylach, co pozwala dobrać je adekwatnie do aranżacji całego otoczenia. A jednocześnie jednak są na tyle naturalne, by można było wprowadzić je do wnętrz nie tylko w jednym konkretnym typie. Modele, które możesz u nas znaleźć nie są dla ciebie zadowalające? Stworzymy dla Ciebie kwietnik o Twoim wymarzonym wyglądzie, których kształt ułatwi odpowiednie ustawienie w nich Twoich ulubionych kwiatów. Wysoka jakość materiałów, szczegóły dopracowane z zegarmistrzowską precyzją oraz idąca z nimi w parze estetyka z funkcjonalnością. To dowód na to, że kwietniki są ponadczasowym i zawsze doskonałym dodatkiem.