KWIETNIKI MAKRAMY – wiszące kwietniki ze sznurka bawełnianego.


Mamy idealne rozwiązanie dla osób uwielbiających rośliny, a które nie posiadają już miejsca w swojej przestrzeni mieszkalnej na przechowywanie roślin. Jeśli brakuje Wam już miejsca na parapetach, meblach, półkach a pragniecie zakupić kolejną roślinę, bądź chcielibyście wyeksponować ulubioną roślinę we własnym wnętrzu tak by stała się jego bohaterem – SBNDesign proponuje Wam kwietniki wiszące MAKRAMY.
Kwietniki Makramy to powrót mody z lat 90. Teraz idealnie wpisują się w wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, skandynawskim, rustykalnym, ale będą one pasować do każdej przestrzeni niezależnie w jakim stylu jest urządzona.

Ciekawe sploty Makram przykuwają wzrok!

Ciekawe sploty Makram przykuwają wzrok!

Nasza przygoda z Makramami zaczęła się dość specyficznie bo od alergii. Z tego powodu zmuszona byłam zrezygnować z wszelkich zasłon, firan w oknach które utrzymują kurz. Przeszklenia stały się strasznie puste, a przez to że widok za oknem nie jest zbyt atrakcyjny chciałam je jakoś udekorować. Jako że jestem zakochana w roślinach i mamy ich we wnętrzu dość sporo, a miejsca niestety mało, wymyśliłam że powieszę w dużych balkonowych przeszkleniach Kwietniki z tymi roślinami. Tak właśnie powstały pierwsze kwietniki. Do kwietników pasują wszystkie rośliny nie tylko te zwisające, idealnie komponują się np. z różnymi odmianami paproci, bluszczów, storczyków.

Kwietniki makramy są też bezpieczne

Jako że ostatnio panuje trend we wnętrzach na tzw. Urbanjungle – miejska dżungla itp. otaczanie się dużą ilością roślinności we wnętrzu, postanowiłam wprowadzić kwietniki do sprzedaży.
Kwietniki Makramy SBNDesign to ciekawe rozwiązanie dla osób, które pragną wprowadzić również wielopoziomowość w swojej mieszkaniowej dżungli. Masz kota, psa który nie daje spokoju ulubionej paproci, bądź małe dziecko, które skubie każdy nowo wypuszczony listek bo bawi się w florystę? Jest na to rozwiązanie, wystarczy przenieść roślinę na wyższy poziom – uzyskasz to dzięki naszym MAKRAMOM.

Kwietniki Makramy SBNDesign mogą zastąpić firany w oknach

Kwietniki Makramy SBNDesign mogą zastąpić firany w oknach

W dziedzinie Makramy i splotów jestem samoukiem. Kwietniki Makramy SBNDesign wykonuję 100% ręcznie ze sznurka bawełnianego. W swoich kwietnikach łączę różne sploty by finalnie uzyskać ciekawy wzór kwietnika. Kwietniki Makramy pozwalają na dopasowanie wymiarów pod indywidualne wytyczne klienta. Niektóre z naszych makram dodatkowo wzbogacone wizualnie zostały w dodatki dekoracyjne, takie jak metalowe złote rurki. Sznurek wzbogacony w taki dodatek w połączeniu z zielenią roślin pięknie kontrastuje i dodatkowo przyciąga wzrok. Jako że sznurki bawełniane występują w szerokiej gamie kolorystycznej, jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym zamówieniom od klientów. Jeśli zatem marzy Ci się kwietnik Makrama w kolorze różu bądź żółtym śmiało pisz do Nas! Wykonamy go dla Ciebie na zamówienie! Dostosowując długość kwietnika do Twoich potrzeb.

Kwietnik Makrama wizualnie sama w sobie może ozdobić wnętrze

Kwietnik Makrama wizualnie sama w sobie może ozdobić wnętrze

Nasze Kwietniki Makramy idealnie wpisują się w panujące trendy we wnętrzach, ale również idealnie sprawdzą się do ogrodów. Wykonane są bowiem z naturalnego sznurka bawełnianego, wyplatane na drewnianym bądź metalowym uchwycie. Nawet jeśli kwietnik się zabrudzi, śmiało możemy go wyprać w temp. 30 stopni, tak by odświeżyć jego wygląd. Jeśli zatem marzysz o ogrodzie, a nie masz do tego warunków, bądź mieszkasz w mieszkaniu z małym balkonem nic straconego! Stwórz swój własny wiszący ogród! Różne długości kwietników dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb pozwolą na stworzenie wielopoziomowego ogrodu, który wraz z wzrostem roślin będzie można regulować.
Kwietniki Makramy SBNDesign to dodatek wnętrzarski który w zestawieniu z rośliną w łatwy sposób odmieni i odświeży wygląd każdej przestrzeni mieszkalnej. Zapraszamy zatem na nasz sklep internetowy gdzie w zakładce DO DOMU możecie znaleźć przykładowe kwietniki MAKRAMY.

Oryginalny Kwietnik Makrama SBNDesign wypleciony na drewnianym patyku

Oryginalny Kwietnik Makrama SBNDesign wypleciony na drewnianym patyku

PRZY ZAMÓWIENIECH POWYŻEJ 250zł DARMOWA WYSYŁKA! Zamknij