10.06 – 30.06 URLOP CHOROBOWY
WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W TYM TERMINIE, BĘDĄ REALIZOWANE PO UPŁYWIE URLOPU Z DOLICZENIEM 14DNI ROBOCZYCH NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.

JESTEŚMY PRODUCENTEM WSZYSTKICH PÓŁEK PREZENTOWANYCH PONIŻEJ.
Nasze Półki można wykorzystać również w roli naściennych kwietników.
Materiał wykorzystany w produkcji półek: pręt stalowy o średnicy 6mm i 8mm.
Wszystkie półki malujemy natryskowo na wybrany kolor. W standardzie do wyboru kolory: CZARNY, BIAŁY, CZERWONY, ŻÓŁTY, GRAFIT, MIĘTA.
Na życzenie klienta możliwość wyboru innego koloru z palety RAL. Wówczas obowiązuje wycena indywidualna. Większość modeli półek zestawiliśmy z drewnem. Posiadają drewniane podstawki wykonane ze sklejki
brzozowej. Podstawki zachowane są w naturalnym odcieniu bądź pokryte bejcą w konkretnym kolorze: sosna, jasny dąb, heban, dąb rustykalny. Na życzenie klienta możemy wykonać podstawki w innych kolorach. Wówczas obowiązuje wycena indywidualna.

Zastosowanie geometrii w projektach półek pozwala na łączenie ze sobą kilku sztuk, tak by na ścianie stworzyć jedną większą kompozycję.
Nasze półki będą ciekawą dekoracją naścienną w pomieszczeniach komercyjnych, np. biurach, hotelach, kawiarniach, restauracjach, bistro, salonach piękności itp.

Średni czas realizacji zamówienia do 14dni roboczych.