26.08 – 01.09 URLOP
WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W TYM TERMINIE BĘDĄ REALIZOWANE PO ZAKOŃCZENIU URLOPU (z doliczeniem niezbędnego czasu na jego realizację uwzględnionego w ofertach produktów)

JESTEŚMY PRODUCENTEM WSZYSTKICH PREZENTOWANYCH PONIŻEJ DONICZEK BETONOWYCH.
Ze względu na materiał z którego są wykonane- BETON – każda sztuka jest inna – NIEPOWTARZALNA – mogą zatem wystąpić różnice w wyglądzie od tych prezentowanych na zdjęciach poniżej (porowatość/kolorystyka/mikropęknięcia) oraz małe różnice w wadze produktów. Osłonki nie posiadają otworów drenażowych, dlatego zalecamy nie podlewać w nich roślin obficie, a jedynie zraszać. Należy przestrzegać sposobu użytkowania. Nowoczesne doniczki SBNDesign sprzedawane są bez roślin i drobiazgów, które stanowią jedynie aranżację na zdjęciach. W wypadku doniczek kolorowych – barwionych w masie na etapie produkcji mieszanki betonowej – mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorystyce od tych prezentowanych w galerii produktów. Wszystkie podane wymiary doniczek są wymiarami mierzonymi w najszerszym punkcie.
Czas realizacji zamówienia to 3-5dni roboczych.


26.08 - 01.09 URLOP WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W TYM TERMINIE BĘDĄ REALIZOWANE PO ZAKOŃCZENIU URLOPU (z doliczeniem niezbędnego czasu na jego realizację uwzględnionego w ofertach produktów) Zamknij